Zaproszenie na konkurs plastyczny

Szanowni Państwo, w imieniu Zarządu OSPSBHP Oddział w Olsztynie, z ogromną przyjemnością pragnę Państwa poinformować, że ruszyła kolejna edycja konkursu plastycznego organizowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział w Olsztynie, który wpisuje się w ogólnopolską kampanię "Serce do pracy", koordynowaną przez CIOP-PIB.

Konkurs zgodnie z regulaminem jest adresowany do Pracowników i ich Rodzin z zakładów pracy z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.
Gorąco zachęcamy do realizowania konkursu w zakładach pracy, w których wypełniacie Państwo zadania służby bhp a także do poinformowania i zachęcenia do udziału w konkursie Pracowników z zakładów pracy z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.
Rozstrzygnięcie Konkursu i nagrodzenie laureatów nastąpi podczas organizowanej przez OSPSBHP Oddział w Olsztynie Konferencji  ,,Dbam to zdrowe serce do pracy mam", ,,Miej serce do pracy'', która odbędzie się 22.09.2023r. w Hotelu HP Park w Olsztynie.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Konkursu znajdziecie Państwo w treści załączonego Regulaminu oraz karcie zgłoszenia.

Bardzo proszę wraz z kartą zgłoszenia przesyłać informację na temat kategorii wiekowej.

Szczegółowych informacji na temat Konkursu udziela Karolina Rybińska tel. 511330151