high quality and large discount of all highqualityreplicawatches online.dedicated qualifications are probably the character to do with ブルームスティック 電子タバコ for sale in usa. O nas - Oddział w Olsztynie

Działalność członków naszego oddziału:

Elżbieta Bożejewicz:

"Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy"

NINA LEŚNA:

Konferencja p.t. "Stres w zawodzie nauczyciela"

Relacja TV MAZURY

Relacja moje- działdowo

Relacja Promotor

WYCIECZKA DO CIOP - PIB

Konferencja "Bezpieczna praca i nauka w szkole"

DZIAŁDOWO MOJE MIASTO

RELACJA Z KONFERENCJI

Janusz Skibik

Pod koniec stycznia 2012 roku w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo - Kondycyjnym Mrągowo odbył się pierwszy konkurs wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs miał charakter otwarty i był przeznaczony zarówno dla żołnierzy, pracowników na stanowiskach kierowniczych,  administracyjno - biurowych oraz robotniczych. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej, łącznie w konkursie wzięło blisko 30 osób. Postanowieniem Komendanta Ośrodka konkurs na stałe został wpisane w kalendarz przedsięwzieć. Według uczestników konkurs był trudny, gdyż zawierał pytania z przepisów prawa pracy i z tzw. bezpieczeństwa technicznego. W konkursie wzieła udział mniej więcej równa liczba kobiet i mężczyzn, ale i w kategorii indywidualnej i drużynowej zwyciężyły kobiety reprezentujące Pion Głównego Księgowego, Okazały, przechodni puchar wygrała księgowa - pani mgr Magdalena Kruszewska. Komendant Ośrodka ppłk Tomasz Dominikowski ufundował nagrody pieniężne w konkursie indywidualnym za zajęcie pierwszych trzech miejsc oraz wyróżnił laureatów kategorii drużenowej dodatkowymi dniami urlopu. Wręczenie nagród miało miejsce na uroczystym apelu w obecności wszystkich pracowników. Inicjatorem konkursu był członek OSPSBHP o/Olsztyn Janusz Sibik.

Cecylia Połuboczek

SZKOLENIE BEZPIECZNE UŻYTKOWANIE MASZYN, URZĄDZEŃ I BUDYNKÓW DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - IŁAWA 2010

Krzysztof Wrzosek

KONKURS PLASTYCZNY EXPOM

Troska o bezpieczeństwo najmlodszych

Konferencja "Bezpieczna praca i nauka w szkole"

PROGRAM KONFERENCJI

RELACJA Z KONFERENCJI

Konkurs Plastyczny

PREZENTACJA

POSIEDZENIE KOMISJI

CIOP

Obchody "Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy" w EXPOM S.A.

"Szkolenie w ZSZ w Nowym Mieście Lubawskim"

Remigiusz Łazicki

KONKURS PLASTYCZNY OLSZTYN 2011

Alicja Klepczyńska

DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA W MRĄGOWIE

Iwona Zając

Organizatorem wojewódzkich eliminacji XII Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bhp dla uczniów z zakładów rzemieślniczych była Warmińsko - Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie .Patronowały jej :

1) Państwowa Inspekcja Pracy
2) Kuratorium Oświaty w Olsztynie

Eliminacje odbyły się 2 kwietnia w Olsztynie. Nasz uczeń młodociany ( III klasa ) Jarosław Abendrot zajał III miesce w wojewodzkich eliminacjach.

"Popularyzacja zagadnień bhp wśród pracowników i dzieci pracowników na terenie MM "Szynaka - Living" Sp. z o.o. w roku 2011"

NOTATKA

Renata Krupa